rok 2017 / Blogové skiny

16. července 2019 v 16:04 | MAKY.OREL |  Grafika
Nějak se mi loni podařilo krátce probrat z letargie - takové podivné léto to bylo. Vrhla jsem se oprášit své zkušenosti s tvorbou blogových layoutů a to v zásadě jen proto, abych zjistila, že na blogu už existují jen takové staré vykopávky jako já a zbytek zdrhl někam na blogger nebo točí vlogy na youtube, což jim jde násobně hůř než to psaní. Nicméně za to připomenutí, že ještě umím udělat návrh blog/web skinu, na který se dá dívat, to stálo. Na mém druhém grafo-blogu jsou již ke stažení a sem je pro pořádek také přidávám v náhledech.
Vzhledem k tomu, že nemám zrovna ty typy fotek, které by lidé na blogu chtěli mít, beru aktuálně všechny zdroje z pixabay, kde je všechno public domain. Zpracování je pak už na mě... Poslední lay je teda zatím v pracovní fázi a nepodařilo se mi ho ještě nastavit a dát ke stažení, takže takový mírně předběžný pohled.

 


Komentáře

1 Kynolog Kynolog | E-mail | Web | 23. září 2019 v 12:57 | Reagovat

Ahojky, měla bych drobnou otázku.
Tvoříš ještě skiny na blog.cz? Snažila jsem se zkoumat Tvé návody z ulož.to, ale PicMonkey prošlo celkem velkou změnou, a nejsem schopna nic vytvořit (navíc  já a grafika jsme si nikdy nerozuměly :( )
Proto bych se chtěla zeptat, zda bych mohla poprosit o vytvoření designu na můj blog ve stylu Google+ Případně ten poslední zde na blogu se mi moc líbí), jak je v návodu. Fotografii/obrázek bych případně dodala. Přídávám i mail, na kterém bychom se mohly případně domluvit na podrobnostech.
Děkuji. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama